בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

אמון הציבור פאנד אפ

החזרי מס לשכירים

slider3

החזרי מס לשכירים

האם ידעתם כי למרבית השכירים במשק מגיעים החזרי מס? מרביתם אינם מודעים לכך מכיוון שההחזרים אינם ניתנים אוטומטית, אלא רק לאחר הגשת בקשה להחזרי מס ממס הכנסה. ההחזרים הינם כל סכום כסף שהשכיר שילם למס הכנסה ולמעשה יותר מהנדרש, כך שמגיע לו החזר. חשוב לציין כי בימינו יכול כל אחד לבדוק את זכאותו להחזרי מס דרך מחשבוני רשות המיסים אשר המתפרסמים באתרה. ואולם, על מנת לקבל מידע מדויק מומלץ לפנות אל פאנד אפ, חברה אמינה ומקצועית שתספק לכם נתונים מקיפים אודות זכויותיכם לקבלת החזרי מס, וסכומיהם.

סיבות רבות לזכאות 

שכירים רבים משלמים יותר מס הכנסה מהנדרש, בעיקר בשל חוסר במידע מעודכן ומתואם. הדבר מוביל לטעויות בחישוב עלויות המס על ידי חשב השכר בחברה, ולשגיאות בהבנת הטבות המס שמגיעות לעובד. למעשה, בהוראות מס הכנסה קיימות נקודות זיכוי רבות עבור שכירים, המפחיתות משיעור המס שעליהם לשלם, כגון משפחה חד הורית, חייל משוחרר או המתגוררים ביישובי ספר. מעבר לכך, החזרי מס מגיעים עבור תקופות בהן השכיר לא עבד, או בגין מתן תרומות, עבודה בחו"ל, פעילות בשוק ההון ועוד סיבות רבות ושנות.

בדיקת זכאות להחזרי מס

חשוב לדעת כי החזרי מס לשכירים ניתנים עד 6 שנים לאחור, ובהחלט עשויים להגיע לאלפי שקלים ויותר. בעזרתפאנד אפתוכלו לברר את כל הסיבות  ונקודות  הזכות העומדות לטובתכם, ולהגיש בגינן בקשה במס הכנסה. החברה גם תסייע לכם במילוי בקשת הזכאות, כולל המסמכים והטפסים הרלוונטיים שיש לצרף אליה.

בדיקת זכאות להחזרי מס עם מקצוענים

החזרי מס לשכירים הינם תחום התמחותה העיקרי שלפאנד אפ בעזרת צוות מומחים מקצועי ובעל ניסיון עשיר זוכה כל לקוח לתהליך בדיקת החזרי מס המותאם אישית לנתוניו. אם אינכם בטוחים שמגיעים לכם החזרי מס כשכירים, או חוששים להשקיע בתהליך מקצועי לחינם, כדאי שתדעו שמי שעבר תהליך בדיקה מקצועי עם פאנד אפ ולא נמצא זכאי להחזרי מס, לא ישלם עבור השירות. כל הסיבות מצביעות על כך ששירותי פאנד אפ כדאיים גם לכם, והרווח כולו שלכם. לכן, התקשרו אלינו עוד היום לקביעת פגישת היכרות, ולקבלת הייעוץ הטוב והאמין ביותר בתחום.

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן