בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

אמון הציבור פאנד אפ

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות וקשת של אפשרויות

אין ספק כי הבריאות מהווה נדבך חשוב ביותר בחיים, אך ביטוח הבריאות שמוצע על ידי קופות החולים אינו מספק הגנה מלאה ומקיפה. הדבר נכון כמעט בכל תחום בריאותי, כדוגמת תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוחים והשתלות בארץ או בחו"ל, נסיעות, סיעוד, תיירים וזרים, או ביטוח בריאות קבוצתי. אכן, מוצרים אלו ואחרים דורשים ביטוח בריאות פרטי מלא ומקיף, כפי שמוצע על ידי  פאנד אפ. אנו מספקים מוצרי ביטוח בריאות נבחרים של כלל ביטוח, המאפשרים לכל אחד למצוא את הפוליסה הנכונה והמתאימה ביותר עבורו ועבור קרוביו.

ביטוח בריאות בהתאם לצרכים שלכם

יש להבין כי הכותרת ביטוח בריאות כוללת קשת רחבה של אפשרויות, מהן ניתן ליהנות באופן חלקי או מלא בהתאם לצרכים. אנו מספקים מגוון חבילות ביטוח בריאות הכוללות :

  • תרופות, השתלות וניתוחים – שאינם מכוסים בסל הבריאות הממלכתי, ושללא כיסוי ביטוחי עלולים להגיע לסכומי עתק.
  • תאונות ומחלות קשות – כיסוי ורשת ביטחון כלכלית עבור המבוטחים ובני משפחתם.
  • ביטוח סיעודי – לכיסוי ההוצאות הרבות הנדרשות עבור חולים וקשישים סיעודיים.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל – מכסה מצבים רפואיים שונים העלולים להתרחש בחו"ל, כולל ביטוח מטען.
  • ביטוח בריאות לתושבי חוץ – ניתן למי שאינם זכאים לשירותי רפואה ממלכתיים, ומספק מענה הולם באמצעות הסכם מיוחד של חברת הביטוח עם קופת חולים כללית.
  • ביטוח קבוצתי לטיפולי שיניים – מסופק למקומות עבודה ומכסה על ההוצאות הנכבדות הכרוכות בטיפולים אלו.

חבילת ביטוח בריאות מותאמת

לקוחותיה של פאנד אפ עומדים בראש מעייניה, ולכן כל מי שמעוניין בביטוח בריאות יזכה אצלנו  בשירות אישי, זמין ומקצועי, ולסיוע בבחירת פוליסה נכונה ומדויקת לצרכיו. נציגי החברה יעזרו לכם להגדיר את צרכיכם הספציפיים, ובהתאם לאורח חייכם ולמצבכם הבריאותי תיבחר חבילת ביטוח בריאות מקיפה ואיכותית. כל זאת בשקיפות מלאה, עם הבנה ברורה של תנאי הפוליסה, גובה הכיסוי, תנאיה וחריגיה, על מנת להבטיח את בריאותכם ובריאות בני משפחתכם לאורך כל תקופת הביטוח. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מייעוץ וליווי קרוב מטעם מומחים בעלי ניסיון רב בתחום.

למידע נוסף לחץ על ביטוח תאונות אישיות

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן