בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

אמון הציבור פאנד אפ

ביטוח חיים

ביטוח חיים מעניק רשת ביטחון

בימינו מהווה ביטוח חיים מוצר חובה עבור כל אדם בישראל, וזאת על מנת להבטיח שמירה על רמת ואיכות החיים לאחר אובדן כושר עבודה והשתכרות, פגיעה קשה, נכות או מוות. פאנד אפ תדאג לספק לכם חבילה מקיפה ומקצועית של כלל ביטוח המתאימה במיוחד עבורכם, כך שאתם ובני משפחתכם תזכו במענה כלכלי, יציבות ורווחה בכל עיתות החיים.

למנוע התערערות כלכלית לאחר מקרה של מוות במשפחה

מעבר לקושי הנפשי, אירוע מצער של מוות במשפחה גם מקשה ומערער באופן משמעותי את המצב הכלכלי, כגון מותו של מפרנס עיקרי או קושי להחזיר הלוואות וחובות. מצבים אלו ואחרים יכוסו על ידי ביטוח החיים, מה שיתרום לשמירה על רמת החיים הקיימת של המשפחה. בתוך כך, גובה הכיסוי  המוענק לבני המשפחה נקבע על פי הפרמיה ונתוניו האישיים של המבוטח.

ביטוח חיים – רשת ביטחון חיונית

מלבד מקרים של מוות, ביטוח חיים מעניק למבוטח ולבני משפחתו רשת בטחון חיונית, המקיפה מגוון מצבים העלולים להתרחש במהלך החיים:

  • מקרים של נכות – פגיעה קשה במצבן הכלכלי חוות משפחות ללא ביטוח חיים עקב כל סוג ורמה של נכות זמנית או לצמיתות, הנגרמת ממחלה או מתאונה, ומערערת ומגבילה את חיי המבוטח ואת אפשרותו להתפרנס.
  • מחלות קשות דורשות התארגנות מחדש של התא המשפחתי והתמודדות עם מצבים נפשיים, פיזיים וכלכליים לא פשוטים. ביטוח חיים מעניק רשת כלכלית בטוחה, המקלה על ההתמודדות עם שאר היבטי המחלה.
  • אובדן כושר עבודה אובדן כושר עבודה עקב מחלה או תאונה מהווה מכה כלכלית קשה למשפחה, אם אינו מכוסה בביטוח חיים מתאים המאפשר להתאושש ולעמוד שוב על הרגליים.
  • הגנה פנסיונית לעובדים ושכירים – מסופק מענה כלכלי למקרי מוות ונכות גם לאחר הגעה לגיל הפרישה.

ביטוח חיים מתאים לכל אדם

בפאנד אפ יודעים היטב שלכל אדם ומשפחה יש צרכים מיוחדים משלהם. לכן, נדאג להתאים לכם את תוכנית ביטוח החיים טובה והנכונה ביותר, עבורכם ללא יוצא מהכלל. הדבר נכון גם לגבי מי שסובל מבעיות רפואיות או מנסיבות אישיות שונות, ואינו מעוניין להיות חלק מהליך של חיתום רפואי.  לכן, עם פאנד אפ יכול כל אדם ובכל מצב לבטח את עצמו ואת בני משפחתו בביטוח חשוב וחיוני זה.

למידע נוסף לחץ על ביטוח בריאות

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן