בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

החזרי מס מהמדינה

מחשבון החזרי מס או סימולטור החזר מס מאפשר להכניס את כל הנתונים העדכניים לזמן הגשת הבקשה ולחשב באופן קל נוח ומהיר את החזר המס הצפוי לכם. עם זאת, מדובר בכלי ממוחשב אשר נותן אינדיקציה בעיקר להחזר המגיע ולכן על מנת לחשב באופן מדויק יש למלא את הטופס באופן מסודר בכדי שנציג יוכל לבדוק את הנתונים שלכם במקצועיות.

סימולטור החזרי מס – חישוב החזר המס אונליין!

האם שילמתם השנה או בשש שנים האחרונות יותר מס הכנסה ממה שהייתם אמורים לשלם? האם אתם זכאים לקבלת החזר מס מהמדינה? ואיך תקבלו את הכסף הזה חזרה? לצורך מענה על השאלות האלה וייעול תהליך קבלת החזרי מס לזכאים הקימה רשות המדינה סימולטור החזר מס שיסייע לכם לחשב אם אתם זכאים לקבלת החזר מס ואם כן, לכמה החזר מס אתם זכאים. יועצי המס המומחים של חברת פאנד אפ פה בשביל להסביר לכם איך זה עובד.

החזר מס יכול גם להגיע לסכומים של אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים:

אנחנו לא יודעים מה אתכם אבל עבורנו מספיקה כותרת כזו בשביל לבדוק זכאות להחזר מס. הרי היום ניתן למצוא סימולטור החזר מס ומחשבון לחישוב החזרי מס בכל אתר ברשת ולבצע סימולטור החזר מס און ליין. אז למה לא לבצע את הבדיקה? היא לא מחייבת, לא ארוכה, והסימולטור יכול להראות לכם אם אתם זכאים לקבלת החזר מס ובאיזה גובה. כסף שיושב במס הכנסה ולא יוחזר אליכם באף צורה אחרת אם לא תגישו בקשה לקבל אותו. ואם אתם לא יודעים מה למלא בסימולטור או איך לחשב החזרי מס במחשבון- פנו אל יועצי המס המומחים של פאנד אפ והם ישמחו לבצע את הבדיקה עבורכם.

מכיוון שאתם אזרחים שומרי חוק אתם משלמים מס הכנסה מדי חודש בחודשו אך ייתכן שאתם משלמים או ששילמתם בעבר סכומים גבוהים יותר ממה שהיתם צריכים לשלם. מס הכנסה לא ימהר להחזיר לכם את הכספים הללו אך אם תוכיחו שאתם זכאים ותגישו בקשה לקבלת החזר מס- תקבלו אותם חזרה על שנת המס הנוכחית ועד שש שנים אחורה. הסכומים יכולים להיות מאות שקלים, אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים אך אם לא תבדקו ולא תחשבו- גם לא תקבלו אותם.

סימולטור החזרי מס- איך הוא עובד?

סימולטור החזר מס הוא בדיקה שמתבססת על הפרטים שאתם מזינים ולכן הוא רק כלי שנועד לבדוק את העמידה בתנאי הזכאות הראשוניים. ההמלצה היא כמובן לבוא אלינו, לחברת פאנד אפ, שנוכל לבצע את הבדיקה בצורה יסודית ואכן לוודא שאתם זכאים לקבלת החזר מס ולאיזה גובה החזר אתם זכאים.

בסימולטור יש למלא את הפרטים האישיים שלכם ואת הפרטים האישיים של בן או בת הזוג הרשומים כולל מצב משפחתי ומספר ילדים. כל אלה צריכים להיות רלוונטיים לשנת המס עליה אתם בודקים.

לאחר מכן יש להזין את הפרטים הבאים:

  • הכנסות שלכם מעבודה שחייבות בשיעורי מס רגילים
  • הכנסות של בן/בת הזוג שלכם שחייבות בשיעור מס רגילים
  • הכנסות שאין עליהן מס ורווחים שלא חייבים במס
  • ניכויים  וזיכויים אישיים שיש לכם או לבני הזוג
  • נקודות זיכוי ממס

מומלץ להשתמש בסימולטור ככלי בדיקה ראשוני בלבד ולא לוותר על היוועצות עם אנשי מקצוע.

החזר מס-שאלות ותשובות

אם חיפשתם ברשת מידע על החזרי מס מהמדינה בטח הופתעתם לגלות כמה מידע יש. תנאי זכאות, מחשבונים לחישוב גובה ההחזר הצפוי, חברות המציעות את השירות שלהם בהגשת הבקשה לרשות המיסים. יש הרבה מאוד מידע ברשת ומצד אחד זה טוב מצד שני זה יכול לבלבל מאוד. אז הכנו לכם רשימה של שאלות ותשובות בנושא החזר מס, אם לא מצאתם פה את התשובה לשאלה שחיפשתם או תשובה מלאה- אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם את המידע הנדרש:

באופן כללי כל מי שמשלם מס הכנסה- גם עובדים עצמאיים וגם עובדים שכירים. כמעט בכל המקרים מדובר בעובדים שכירים ששילמו סכום גבוה יותר של מס הכנסה ממה שהיו צריכים לשלם ונוצרו הפרשים לטובתם.

יש כמה וכמה מקרים המזכים את העובד בקבלת החזר מס ולכן אם אתם עומדים באחד התנאים הבאים כדאי לכם לבדוק מול אנשי מקצוע את גובה ההחזר שאתם יכולים לקבל במידה ותבחרו להגיש בקשה לקבלת החזר מס:

-אם במהלך שנת המס לא עבדתם שנה שלמה באותו מקום עבודה

-אם במהלך שנת המס עבדתם בכמה מקומות במקביל

-אם במהלך שנת המס עבדתם גם כעובדים שכירים וגם כעובדים עצמאיים

-במצב בו אתם מקבלים קצבאות ותשלומים קבועים מהמוסד לביטוח לאומי

-אם אתם מבצעים הפקדות לקופות גמל וקופות חיסכון לפנסיה באופן עצמאי

-במידה ורכשתם במהלך שנת המס פוליסת ביטוח חיים או ביטוח אובדן כושר עבודה

-כל שינוי משפחתי שחל בשנת המס כגון הולדת ילד גירושין או חתונה

-במידה וסיימתם תואר 

-במקרה של מעבר ליישוב שמזכה בהטבות מס

כמובן שיש עוד מקרים ולכן חשוב ביותר להיוועץ עם אנשי מקצוע שידעו לומר לכם מה הם תנאי הזכאות הרלוונטיים עבורכם.

בכדי להגיש בקשה להחזר מס יש לדאוג לטפסים הכלליים הבאים: אישור ניהול חשבון מהבנק בו מתנהל החשבון שלכם, טופס 106, טופס 161 וטופס 867. יש צורך בצילום תעודת זהות עם ספח מעודכן ולמלא את פרטי הבקשה בצורה מדויקת. כל ניירת וכל טופ שיש לכם שמראה על ההתאמה שלכם לתנאי הזכאות לקבלת החזר מס חשוב להגיש ביחד עם הבקשה- הפקדות, אישור על קבלת קצבאות , אישורי תרומות וכדומה. חשוב להשיג את כל הטפסים הרלוונטיים ולהגיש את כולם בצורה מסודרת ביחד עם הבקשה.

את הבקשה לקבלת החזר מס ניתן להגיש בסוף שנת המס על שנת המס הנוכחית ועד שש שנים אחורה. כל שנת מס שעוברת מוחקת לנו שנה אחת אחורה ולכן חשוב למהר ולהגיש את הבקשה.

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן