בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

אמון הציבור פאנד אפ

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא מבטיח את הדירה שלכם 

אחד התנאים הבסיסיים שמציבים הבנקים עבור מתן משכנתא, הינו ביטוח הנכס של הלווה. ביטוח חשוב זה המכסה את הנכס ואת בעליו מסופק על ידי פאנד אפ, המציעה ביטוחי משכנתאות מקיפים של כלל ביטוח. בין אם הביטוח נועד עבור הלוואה לדירה, למשרד או לחנות, אצלנו תוכלו למצוא את הכיסוי המתאים ביותר עבורכם, ואף לבחור אם לכסות את מלוא ערך הנכס או רק עד  לגובה המשכנתא.

ביטוח דירה למשכנתא – לטובת הבנק והמבוטח

ביטוח דירה לצורך משכנתא נועד לספק ערובה עבור הבנק, כי כספי ההלוואה יוחזרו לו בכל מקרה העלול לקרות למבנה או למבוטח, כולל מוות, ולכן הוא כולל בתוכו גם ביטוח חיים. למעשה, ביטוח משכנתא מבטיח לבנק כי הלווים יוכלו להמשיך לשלם את חובותיהם, ובמידה שלא – יקבל לידיו נכס במצב תקין הניתן למכירה. יחד עם זאת, חשוב להבין כי ביטוח משכנתא אינו נעשה רק לטובת הבנק, אלא מומלץ גם למבוטח בשל הבטחת המשך תשלומי המשכנתא במקרים של אובדן מקור הכנסה, או אסונות ונזקיהם לנכס או למבוטח. לכן, הביטוח מומלץ לא רק לנוטלי משכנתא אלא לכל מי שיש ברשותו דירה ורוצה להבטיח את יכולתו להחזיקה ולשמור על תקינותה.

ביטוח דירה למשכנתא ומעבר לכך

כאמור, ביטוח דירה עבור משכנתא הינו מוצר המיטיב עם המובטח, ולכן במקרים רבים כדאי ואף מומלץ לשדרגו על מנת שיספק מענה לקשת רחבה עוד יותר של מצבים. מצבים אלו כוללים בין היתר כיסוי מבנה כנגד גניבות ופריצות, מעשי זדון, פגעי טבע, שרפות, התפוצצות, הצפות ורעידות אדמה. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי עבור אובדן שכר דירה,  כלים סניטאריים ומשטחי שיש, ועבור גבולות אחריות צד ג'.

בחירה נכונה של ביטוח משכנתא

אמנם ביטוח משכנתא הינו בגדר חובה לכל מי שרוצה לקבל משכנתא מהבנק, אך בחירת החברה וסוכנות הביטוח מצויה בידיכם. עם פאנד אפ תוכלו להיות בטוחים כי האינטרסים שלכם נשמרים במלואם, ותזכו בפוליסה מותאמת אישית לצרכיכם וליכולותיכם. כך תוכלו לחסוך לאורך זמן אלפי שקלים, בעודכם נהנים משקט נפשי וכלכלי.

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן