בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

האם כדאי לי כשכיר לבדוק החזרי מס

החזרי מסאולי לא מספרים לכם, אך רובכם הגדול זכאי להחזרי מס ונראה שעם השנים המודעות גוברת ועולה, כך שיותר שכירים מגלים את האופציה הנהדרת של בדיקת החזרי מס לשכירים ואכן זוכים להחזר, באופן מפתיע לחלוטין. אין ספק כי זו מתנה משמיים, לקבל סכום של כסף יום בהיר אחד ולמעשה לא לעשות כלום עבורו. אומנם בשנים קודמות עבדתם בשביל הכסף הזה, אך אלמלא הייתם יודעים ואלמלא היו מספרים לכם, הכסף הזה היה "נזרק לפח" ומשמש את המדינה ובטוח לא אתכם. אם אתה שואל האם כדאי לי כשכיר לבדוק החזרי מס? לשאלה הזו יש רק תשובה אחת והיא בוודאי! בכל עת אנחנו שומעים על שכן או חבר קרוב שקיבל החזרי מס ולא תמיד פועלים בנידון לטובתנו, כי לפני שאנחנו מאמינים, אנחנו סקפטיים ומאמינים שהמזל הוא לא שלנו. האומנם, אין מדובר במזל, אלא אך ורק בעובדות ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים ואכן גבו מכם מס מעבר לנדרש, אתם אכן זכאים להחזר!

מי מקבל החזר מס?

רק שתדעו, החזר מס מגיע לכל מי שמשלם מס הכנסה במשך כל השנה סכום גבוה מהחוב השנתי שלו, כך שמדובר ב-85% מהמדינה! חוסר ההתאמה מתקיים בדרך כלל כתוצאה מטעויות שהמעביד שלכם עושה ובניכוי מס גבוה, באי קבלת נקודות הזיכוי המגיעות לכם ובאי רציפות בעבודה. כמו כן, ישנם מקרים נוספים שיצביעו על סיכוי גבוה לזכאות החזר מס כגון: חיילים משוחררים, מגורים בישובי ספר, בעיה רפואית במשפחה, גירושין, לידה, עולה חדש, תשלום לקרן פנסיה, אבטלה, עבודה בחו"ל ועוד. בכדי לבדוק אם אתה אכן זכאי להחזר והאם כדאי לך כשכיר לבדוק החזרי מס, מומלץ ליצור קשר עם חברה פיננסית שמבצעת את התהליך, כך שהכול יתנהל באופן מסודר וכמובן אתה תמנע מחובות ישנם שיתעוררו לחיים, רק מאחר שפנית לרשויות מס הכנסה באופן עצמאי. בכדי לגשת אל מס הכנסה לבד, תזדקק למסמכים רלוונטיים וכן לנתונים שנתיים, כך שלא מדובר בהליך פשוט. בפנייה פשוטה אל חברה פיננסית, לא תצטרך לנקוף אצבע, הם יעשו עבורך את הכול וכמובן יוודאו כי אכן כדאי להגיש בקשה, בהתאם למצבך במס הכנסה.

חברה המתמחה בהחזרי מס

יחד עם טופס החזר מס לשכירים, יש להגיש טפסי 106 המרכזים באופן שנתי את המשכורת, אישורים על מקום המגורים במידה ואתה גר בישוב ספר, אישור מביטוח לאומי על מצבך הנוכחי וכן על תשלום של דמי אבטלה, גמלאות וכדומה, אישורים רפואיים ועוד. במידה ותגיש את כל המסמכים הרלוונטיים וכמובן לא יחסר טופס מסוים, הבקשה שלך תהיה מהירה, אך במידה ולא תגיש את הטפסים בצורה הנכונה, הבקשה תתארך ותהיה הרבה יותר מסובכת ממה שהיא. כל עוד לא עברו 6 שנים מתום שנת המס עליה אתה מבקש החזר, רוב הסיכויים שאתה זכאי ובשונה מעצמאי, לשכיר יש הרבה יותר סיכוי לקבל החזר, זאת מאחר שעצמאי מגיש את הדו"ח השנתי בעצמו. פניה לחברה המתמחה בהחזרי מס זו הדרך הבטוחה ביותר, כך תחסכו זמן ותקבלו טיפול מסור ומקצועי עם הרבה ניסיון וקשרים בתחום.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

החזר מס לשכיר

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן