בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

כל מה שרציתם לדעת על רכישת פוליסת ביטוח חיים המקיפה ביותר

24_shutter_154854575_Life_Insurance

חשוב לדעת כי ברכישת פוליסת ביטוח חיים אין תיקרה מקסימאלית לגובהם של הפיצויים. למעשה, היקף הכיסוי של פוליסות אלו משתנה בהתאם לנכונות המבוטח לתשלומי הפרמיה, ובהסכמת חברת הביטוח לספק את חבילת הביטוח המבוקשת. כמו כן ניתן, לכלול בפוליסת ביטוח חיים מרכיבים שונים המכסים תחומים מגוונים. מעבר לכך, אפשר לרכוש מספר פוליסות חיים מחברות ביטוח שונות, כל עוד הן מודעות לצעד זה, ובעת הצורך לגבות את הפיצויים המצטברים מכל הפוליסות.

 מהו בעצם ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא הסכם בו בתמורה לתשלומי פרמיה מוקנים הטבות ופיצויים כספיים, וזאת במקרים בהם המבוטח מת או כשגופו ובריאותו נפגעים. ביטוחים אלו ניתנים לרכישה באופן פרטי או כחלק מביטוח מנהלים, ומאפשרים למבוטח ולבני משפחתו לשמור על רמת חיים נאותה הדומה לזו שקדמה לאירוע הביטוחי, ולהבטיח את יציבותם הכלכלית. את הפיצויים עבור ביטוח חיים ניתן לקבל כקצבה חודשית או בתשלום חד פעמי. מעבר לכך, ניתן להרחיב את הפוליסה החיים לביטוחים מפני מצבים שונים, ביניהם אובדן כושר עבודה, פיצויי פנסיה ונכות.

מה כולל ביטוח החיים המקיף ביותר

ביטוח חיים המקיף ביותר מורכב ממספר תחומים שונים, היוצרים יחד חבילה מלאה המכסה מגוון אירועים ומצבים קשים בחיים:

ביטוח ריסק למקרי מוות – מפצה את מוטבי המבוטח ומוצע בדרגות כיסוי שונות. בביטוח זה ניתן לכלול ביטוח הכנסת משפחה לאחר מות המבוטח, וכן        ביטוח ממוות בתאונה המוסיף כספי פיצויים לאלו הניתנים עבור ביטוח ריסק בסיסי.

ביטוח שחרור בגין אובדן כושר עבודה – ממשיך את פוליסת הביטוח ללא צורך בתשלומי פרמיה מצד המבוטח לאורך כל תקופת אי הכשירות לעבודה.

אובדן כושר עבודה – כיסוי מלא או חלקי של עד 75% מגובה שכר הברוטו הממוצע של המבוטח לתקופה מוגבלת.

ביטוח נכות מתאונה – כיסוי מלא במקרה של נכות בגין תאונה.

ביטוח מחלות קשות – מעניק פיצוי חד פעמי בגין מחלה קשה המופיעה ברשימת מחלות של פוליסת המבוטח.

ביטוח תאונות אישיות – כיסוי הוצאות רפואיות בגין מגוון תאונות שונות אשר גרמו למוות, לנכות חלקית או מלאה, לכוויות, שברים ו/או צורך בסיוע סיעודי. כמו כן, ביטוח זה מכסה עלויות פינוי באמבולנס, אשפוז בבית חולים ושירותים נוספים.

ביטוח משכנתא – מכסה במקרה של מוות את החזרי הלוואת המשכנתא עבור הבנק.

ביטוח חיים חסכון – בו חברת הביטוח מנהלת למבוטח תוכניות פנסיונית אישית. מידה שהמובטח נפטר בני משפחתו יקבלו פיצויי ריסק ואת כספי החיסכון. אם המבוטח לא נפטר הוא יקבל בתום תקופת הביטוח רק את כספי החיסכון בקצבה חודשית או בסכום חד פעמי.

 בחירה בהיקף ביטוח החיים

חשוב לציין כי הבחירה בהיקף פוליסת ביטוח חיים הינה אישית, בהתאם לצרכים וליכולות של כל מבוטח. אמנם תמיד טוב להיות מכוסה מכל הכיוונים, אך חשוב גם לבחור בכיסויים הנחוצים באמת באופן מושכל ונכון.

לימדע נוסף אודות ביטוח באתר של הפניקס

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

פוליסת ביטוח חיים

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן