בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

טיפול עורך דין בביטוח תאונות אישיות

יש מקרים בחיים בהם אנחנו לא יכולים להסתדר לבד ועזרה מקצועית של עורך דין יכולה לסייע לנו מאוד. כאשר אנחנו רוצים לעשות ביטוח נגד תאונות אישיות כדאי לנו להתייעץ עם עורך דין מומחה. עורך הדין יוכל להעניק לנו יעוץ מהם תנאי הפוליסה שיכולים הכי להטיב עמנו ועם הצרכים שלנו. עורך הדין יוכל לסייע לנו גם להבין מה המשמעות של החתימה שלנו על החוזה של הפוליסה מול חברת הביטוח. התייעצות עם משפטן מומחה שיש לו גם רישיון עריכת דין תוכל לסייע לנו להימנע מהרבה מאוד טעויות ולבחור את פוליסת הביטוח הטובה ביותר שתגן עלינו ותשמש אותנו עם חס וחלילה נהיה מעורבים בתאונת דרכים או תאונה אישית אחרת כמו תאונת עבודה למשל או תאונות שקורות בבית או בדרך מהעבודה שלנו לבית שלנו.

עורך דין תאונות דרכים – איך עורך הדין המומחה יוכל לסייע לנו לאחר שהיינו מעורבים בתאונה?

עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לנו מאוד במקרה שהיינו מעורבים בתאונת דרכים. תאונת דרכים היא חוויה מאוד מפחידה ומאוד לא נעימה. אם אנחנו רוצים להתמודד מבחינה משפטית עם החוויה הזאת אנחנו לא צריכים לעשות זאת לבד – כי אין לנו ידע והכשרה מתאימים לכך. פניה לעורך דין מומחה שתחום המומחיות שלו הוא תאונות דרכים תוכל לסייע לנו להתמודד עם תביעות הביטוח שלנו ועם ההיבטים המשפטיים האחרים של התאונה שלנו. ללא עורך דין נוכל להיות חשופים לתביעות ולא תהיה לנו אף הגנה או סיוע. לאחר שהיינו מעורבים בתאונה אחת השיחות הראשונות שלנו צריכה להיות שיחה לעורך דין מומחה שיוכל להעניק לנו ייעוץ בזמן אמת.

למה חשוב לקבל עזרה מעורך דין מומחה בתביעות ביטוח?

מאוד חשוב לקבל עזרה מעורך דין מומחה אל מול תביעות ביטוח תאונות אישיות ולתאונות דרכים. עורך דין תאונות דרכים יוכל לייעץ לנו מה עלינו לעשות במקרה שבו אנחנו רוצים לתבוע פיצוי מחברת הביטוח שלנו בגין תאונת דרכים שהיינו מעורבים בה. אחד הדברים שעורך הדין יאמר לנו הוא שעלינו לאסוף את כל החומר הרפואי שיש לנו אודות הנזק שנגרם לנו בתאונה. המידע הרפואי חשוב במיוחד כי הוא יהווה חלק חשוב מאוד מטענת התביעה שלנו. עורך הדין יוכל להעניק לנו עוד הרבה עצות מועילות והוא יוכל לסייע לנו גם בניהול משא ומתן מול חברת הביטוח בדבר הגעה להסדר אודות הפיצוי שנקבל ממנה.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

עורך דין לתאונות אישיות

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן