בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

סוגיו של ביטוח בריאות

כל בוקר פותח יום חדש בפנינו, יום אשר אנחנו מקווים כי יעבור בהצלחה, יפרגן לנו ויעניק לנו נחת. מאחר שאין אנו יודעים מה יוליד יום ומה מצפה לנו, חשוב שנהיה בכל עת דרוכים עם אצבע על הדופק. ההתמודדות עם החיים ועם ההפתעות שהם מביאים עימם, לא תמיד קלה, אלא מצריכה עזרה נפשית וכן גם עזרה כלכלית. גם אם כיום אנחנו האנשים הכי בריאים עלי האדמות, מחר ייתכן אחרת והרופא יבשר מרה שחורה לא עלינו. בכדי להתמודד בצורה הטובה ביותר, חברת פאונד אפ מציעה ביטוח בריאות פרטי שיאפשר לכם מתן טיפולים במועד הרצוי, בלי להמתין מספר חודשים ולחכות שהמצב יהיה גרוע יותר.

סוגיו של ביטוח בריאות

חברת פאונד אפ ימליצו לכם על סוגיו של ביטוח בריאות, כאשר תצטרכו לבחור את החבילה המתאימה ביותר, שתאפשר לכם כיסוי מלא בכל סיטואציה. ישנם סוגי ביטוחים אשר מכסים טיפול במחלות קשות ותאונות, מתן תרופות שאינן נמצאות בסל ורשת ביטחון כלכלית וכן יש ביטוחים מקיפים יותר אשר כוללים גם ניתוחים והשתלות בחו"ל. סוגיו של ביטוח בריאות המוצעים על ידי פאונד אפ הם רבים, אותם תוכלו לשלב וליצור כיסוי רחב למידת הצורך. ישנו ביטוח בריאות לתושבי חוץ שניתן למי שאינו זכאי לטיפול רפואי בארץ, ישנו ביטוח קבוצתי לטיפולי שיניים, ביטוח סיעודי ועוד.

בנוסף לביטוח הממשלתי

חברת פאונד אפממליצה לכסות את עצמכם באמצעות ביטוח בריאות פרטי ואיכותי ולא לחכות לרגע האחרון, מאחר שאין אתם יודעים מתי תזדקקו לביטוח. באמצעות ביטוח בריאות בנוסף לביטוח של קופת החולים, תוכלו ליהנות משקט נפשי ולהיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את הטיפול ההולם, האישי והמקצועי ביותר שניתן לקבל, בעת הצורך. כאמור יש מגוון של סוגי ביטוחי בריאות, לכן חשוב שתבדקו את התנאים השונים שאנחנו מציעים ותבחרו בחבילה המתאימה ביותר, שתספק אתכם ותאפשר לכם להיות בטוחים. אומנם לכל אחד מאיתנו יש ביטוח ממשלתי של קופת החולים, אך אם תבדקו לעומק, תבינו כי אין הוא מכסה את כל מה שצריך ובכל מקרה בעת הצורך, תאלצו להוציא כסף רב מכיסכם האישי, כסף שלא תמיד יש בנמצא. חברת פאונד אפ ממליצה לעשות את הצעד הנכון ולא לתת לגורל להחליט בשבילנו.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

סוגי ביטוח בריאות

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן