בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

למה אצלנו? החזר מס הכנסה

בדיקת החזרי מס

למה לעשות אצלנו החזר מס הכנסה ?

החלטת בשעה טובה לבצע בדיקת זכאות החזר מס הכנסה? הבנת שמדובר על תהליך מתיש ומסורבל שדורש לא מעט אנרגיה וזמן וכעת אתה מחפש חברה מקצועית בה מועסקים יועצי מס מומחים שיעשו את העבודה השחורה עבורך?

חברת פאונד אפ היא חברה שהוקמה בשנת 2004 במטרה להוות את חוד החנית של תחום מימוש הזכויות לקבלת החזרי מס לשכירים. במהלך העשור האחרון המומחים של פאונד אפ עשו בתחום חיל, הצליחו למשוך מרשות המיסים החזרי מס בשווי מיליוני שקלים עבור אלפי שכירים בישראל. סכום ההחזר הממוצע שמצליחים אנשי המקצוע של חברת פאונד אפ להשיב הוא חמשת אלפים וחמש מאות שקלים חדשים כאשר לא אחת מדובר על סכומים רציניים יותר שמגיעים גם לעשרות אלפי שקלים חדשים. נכון לכתיבת שורות אלה המומחים של פאונד אפ מתגאים בלמעלה משמונים אחוזי הצלחה בעשר השנים האחרונות ועם נתונים כאלה, קשה מאוד להתווכח.

היתרונות של חברת פאונד אפ בתחום החזרי המס

 

  • לא קיבלת, לא שילמת – במידה ובבדיקת הזכאות התגלה כי הלקוח לא זכאי לקבל החזר מס כלל, נציגי החברה יברכו אותו לשלום ויאחלו לו בהצלחה. בדיקה שתוצאתה שלילית אינה כרוכה בעלות כלל.
  • דיסקרטיות מרבית – לעתים קורה שבמהלך בדיקת הזכאות מתגלה כי הלקוח חייב סכומים כאלה ואחרים למס הכנסה. במצבים אלו כבוד הלקוח ופרטיותו נשמרים בסודיות ובדיסקרטיות מוחלטת. נציגי החברה יעבירו את המידע ללקוח ולאיש זולתו וגם במקרים האלו, הבדיקה לא תהיה כרוכה בעלות.
  • אפס אחוז מאמץ – מרגע הפנייה הראשונית הלקוחות של חברת פאונד אפ יכולים לנוח, להתרווח בכורסה ופשוט להמתין לכסף שיזרום לחשבון הבנק שלהם. המומחים הפיננסים של החברה ידאגו לבצע את כל התהליכים הבירוקרטים עבורך לרבות איסוף המסמכים מהמעסיקים השונים, העמידה בתורים, גיבוש התיק והניירות הרלוונטיים ועוד. מדובר על חיסכון אופטימאלי בזמן, בכסף, באנרגיה וכמובן שגם בלא מעט התרוצצויות.
  • מוניטין וניסיון – ניסיון עצום של אלפי בדיקות, שיעורי הצלחה גבוהים מהממוצע בענף והחזרים מקסימאליים.
  • מקצועיות ללא פשרות – בפאונד אפ פועלים אך ורק יועצי מס מוסמכים בעלי ידע פיננסי נרחב והבנה מעמיקה בכל תחומי המס המורכבים השונים.
  • יחס של כבוד לכול לקוח ולקוח – שקיפות מלאה לכל אורך הדרך, זמינות מקסימאלית ותודעת שירות גבוהה.

הגיעה העת לעשות את הצעד הראשון לכסף שמגיע לך על פי חוק

לאור כל האמור לעיל אתה ודאי כבר מבין שהכסף שלך מחכה לך ממש מעבר לפינה. אי לכך, במידה ואתה מעוניין לעשות את הצעד הראשון לקראתו, אנחנו שמחים להזמין אותך ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת פאונד אפ כאן באתר. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלך בטופס הווירטואלי והנציגים של החברה יחזרו אליך תוך זמן קצר. נשמע פשוט? ובכן, זה לא רק נשמע. בעזרת פאונד אפ אין יותר פשוט מלקבל ביום בהיר אחד סכום כסף שתמיד מגיע בדיוק בזמן שזקוקים לו יותר מכול.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

בדיקת החזרי מס

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן