בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

לבדוק עכשיו?

החזרי מס

למה כדאי לבדוק עכשיו אם אני זכאי?

מעוניין לברר האם מגיעים לך החזרי מס מרשות המיסים אבל אין לך שום רצון או יכולת לבצע את ההליכים הבירוקרטיים המתישים בעצמך? חושב להרים ידיים ולוותר על הכסף כי אין לך אפילו שנייה אחת פנויה כדי לברר במה כרוך התהליך? מאמין שאין זה משנה באיזה שלב תערוך את הבירורים וכך אתה חי משנה לשנה?

הגיע הזמן להתעורר!

המודעות לכך שמרבית השכירים במשק הישראלי זכאים להחזרי מס נמצאת כיום בשיאה. עם זאת, הרוב המוחלט של כל אותם זכאים לא טורחים לברר כמה כסף הם יכולים לקבל בדיוק. שימו לב – מדובר פה על כסף נקי לחלוטין שהם זכאים לו על פי חוק כשסכום התשלום יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ועדיין, כמעט אף אחד לא עושה ולו את הצעד הקטן ביותר כדי לברר כמה כסף מגיע לו. מדוע כך הם פני הדברים? אנחנו מאמינים שמדובר על שלושה גורמים מרכזיים:

  • חוסר זמן להתעסק בעניינים בירוקרטיים סבוכים.
  • חוסר מודעות.
  • חוסר הבנה בנוגע לנזק שעלול להיגרם במקרה של דחיית הבירור.

ויפה שעה אחת קודם…

אם גם אתה נמנה על כל אותם שכירים שדוחים את הבירור שנה אחר שנה, אנחנו שמחים לבשר שהיום הוא יום המזל שלך. אנחנו כאן כדי ליידע אותך שכל שנה שבה אתה לא מברר לגבי הזכאות שלך לקבלת החזרי מס היא שנה שבה אתה מפסיד לא מעט כסף. למה אנחנו מתכוונים? ובכן, את החזרי המס להם זכאים השכירים במדינת ישראל ניתן לדרוש אך ורק שש שנים לאחור. אי לכך, במידה ולמשל מעולם לא ביררת את הזכאות שלך להחזרי מס והתחלת לעבוד כשכיר לפני עשור בדיוק, הרי שארבע שנות העבודה הראשונות שלך כבר אבודות ואת המיסים ששילמת בעודף בתקופה זו כבר לא תקבל. יתרה מזאת, מדי שנה ההנחיות של שר האוצר בנוגע להחזרי המס עוברות שינויים מסוימים. המשמעות היא שייתכן שאת ההחזרים שאתה זכאי לקבל על פי חוק השנה, כבר לא תוכל לקבל בשנה הבאה.

נותנים לך כסף ליד, מה ההיגיון לסרב לו?

בנוסף לכל האמור לעיל, ברצוננו לציין נקודה חשובה מאוד. עניין מובן הוא שהבהילות והדחיפות לא מהוות גורם מוטיבציוני חזק מספיק כדי להניע את האדם להתחיל את המסע הארוך והמפותל בנבכי הבירוקרטיה. עם זאת, החדשות הטובות הן שהיום אתה כבר לא צריך לעשות את המסע הזה בעצמך. המומחים של חברת פאונד אפ, החברה המובילה בישראל לקבלת החזרי מס לשכירים עומדים לשירותך וישמחו לבצע עבורך את הבדיקה לזכאות. עלות הבדיקה חינם ומידת המאמץ שתצטרך להשקיע היא אפסית.

אם נמאס לך לוותר על הכסף שמגיע לך על פי חוק, זה הזמן לקחת את עצמך בידיים, להשאיר את הפרטים שלך באתר ותוך זמן קצר אנשי המקצוע של פאונד אפ יצרו עמך קשר ויתחילו לטפל בבדיקה שלך באופן המקצועי והמסור ביותר שישנו בתחום.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

החזרי מס

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

Skip to content