בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

ביטוח חיים לכל אחד

ביטוח חיים לכל אחד

אף אחד מאיתנו לא יודע מה מצפה לו המחר, לכן כל מה שיש לנו לעשות הוא לשמור על אורח חיים תקין, לאכול פחות שומנים, לעשות כושר גופני, להפסיק להתעצבן וכמובן לעשות ביטוח חיים לכל אחד מאיתנו. ביטוח חיים ניתן לעשות בנפרד, או כחלק מביטוח משכנתא שכולל גם ביטוח מבנה. אין ספק כי מדובר בביטוח החשוב ביותר שמקנה רשת בטיחותית ושקט נפשי מהעתיד שיבוא. חברת פאונד אפ מתאימה לכל אחד מכם חבילת ביטוח מקיפה, שתאפשר לכם ולבני המשפחה שלכם יציבות כלכלית בכל תקופה בחיים, גם בתקופה פחות טובה.

הימנעו מהתערערות כלכלית

ביטוח חיים לכל אחד הוא הכרח ולא פריווילגיה, חשוב להקדים תרופה למכה ולא להתחרט לאחר מכן. ביטוח חיים מקנה רשת ביטחון במגוון מצבים שעלולים לקרות במהלך החיים, אם מחלות קשות שלא מאפשרות לאב המשפחה לפרנס אותה, תוך כדי התמודדות עם מצבים פיזיים ונפשיים שונים, אובדן כושר עבודה עקב תאונה, מקרים של נכות זמנית או לצמיתות וכמובן מקרה של מוות במשפחה. אנחנו עדים למקרים רבים בהם ראש המשפחה המפרנס של הבית נפטר והשאיר אחריו חובות ומשכנתא  על תשלומי הבית, עימם בני המשפחה לא יכלו להתמודד לאור גילם הצעיר ואי יכולתה של האם לספק פרנסה בהתאם. משפחות רבות חיות את השכול ויחד עם זאת חיות בעוני, בלי אוכל על השולחן. בכדי למנוע התערערות כלכלית כתוצאה ממצבים מצערים כאלו, חשוב להגן עליהם מפני כל חוויה שלילית, באמצעות ביטוח חיים לכל אחד.

ביטוח תאונות אישיות

חברת פאונד אפ דואגת להתאים לכל אחד ואחד את החבילה המתאימה ביותר, כך שלא ישלם על אופציות להן הוא לא זקוק. החיים לא מזהירים אותנו מהעתיד לבוא, לכן חשוב שנהיה מוגנים ובריאים מאשר חולים ולא מוגנים. מלבד ביטוח חיים, החברה מספקת אפשרות לביטוח משכנתא שכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה לפי צרכיו של הלקוח ובנוסף גם ביטוח תאונות אישיות למקרים לא צפויים שמתרחשים בחיים של כולנו. תדאגו להבטיח את רמת החיים הקיימת למשפחה שלכם ותעניקו להם את האופציה שתאפשר להם להימנע מצער נוסף בחיים. הזמינו היום ביטוח חיים לכל אחד!

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

החזר וביטוח חיים

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן