בדיקת זכאות הדרך הקלה

בתור אזרחים נאמנים ושומרי חוק אנחנו משלמים מיסים כפי שהתבקשנו, כאשר כל גבר המרוויח משכורת של 4,500 ברוטו וכל אישה המרוויחה משכורת של 5,000 ברוטו מחויבים לשלם מיסים למס הכנסה, לפי מדרגות המס אשר נקבעות על ידי המדינה. מאחר שלא כולנו עצמאיים אלא שכירים, שאינם מגישים דו”ח שנתי ואינם מודעים להפרשים שנוצרים בכל שנה, הדרך הטובה ביותר היא בדיקת זכאות הדרך הקלה, באמצעות חברת ניוקום פיננסים, אשר מאפשרת את התהליך בצורה קלה ופשוטה, ללא צורך בהתערבות הלקוח, אלא בחתימה ואישור. אומנם כל אחד יכול לבדוק אם הוא זכאי להחזר מס באופן עצמאי, אך התהליך יהיה ארוך ומסורבל יותר.

החזר מס עצמאי

בדיקת החזר מס כרוכה בחיפוש אחר המסמכים השונים להוכיח למס הכנסה כי אתם זכאים, אם לפי המשכורת שהרווחתם ואם לפי נקודות הזיכוי המגיעות לכם. לאחר חיפוש המסמכים, יש למלא טפסים ולהגיש את כל הדרוש למשרדי מס הכנסה ולאחר מכן להמתין עד חצי שנה בכדי לקבל תשובה, אם אתם זכאים או לא. חשוב לדעת כי במידה ואתם שולחים את הפרטים האישיים שלכם למס הכנסה ובסופו של דבר הרשויות מאתרות כי יש לכם חוב אצלן, אתם תיקלעו לצרה ותאלצו לשלם את החוב ולשכוח מההחזר. אין ספק כי מדובר פה בלקיחת סיכון, שלמעשה לא תצטרכו לקחת במידה ותפעלו יחד עם ניוקום פיננסים.

לא זכאים? לא משלמים!

בדיקת זכאות הדרך הקלה ביותר היא באמצעות חברה אמינה ומקצועית, שיש לה ניסיון רב בתחום, כמו ניוקום פיננסים  המציעה שירות אדיב ומנוסה לבדיקת זכאות יחד עם יועצי מס ואנשי מקצוע מהטובים בתחום. בכדי למנוע אי נעימויות, ניוקום פיננסים בודקת היטב באופן עצמאי יחד עם אנשי המקצוע, האם אתם אכן זכאים להחזר מס ובמידה ואתם לא זכאים או שמא חייבים כסף, החברה מפסיקה את התהליך ומיידעת אתכם על כך. כמו כן, במידה ולא תימצאו זכאים, לא תצטרכו לשלם שקל על הטרחה, ניוקום פיננסים ידרשו תשלום אך ורק במידה ותימצאו זכאים להחזר מס וזאת על פי אחוז מסוים שנקבע מראש.