בעשור האחרון החזרנו ללקוחותינו

מעל 100 מליון ₪

כנראה גם לך מגיע החזר מס מקופת המדינה

אמון הציבור פאנד אפ

איך מחשבים את החזר המס?

גובה הסכום של מס ההכנסה שאנו משלמים במהלך השנה נקבע מראש בתחילת שנת המס. סכום המס נקבע לפי ההכנסה החודשית הצפויה ומחשבים אותו שנה קדימה. כלומר, כשמתחילים את שנת המס כבר תדעו כמה מס תשלמו כל חודש עד לסיום שנת המס. אבל מה קורה בסיומה של שנת המס? ייתכן ותגלו ששילמתם יותר מס ממה שאתם אמורים לשלם מכל מיני סיבות ועכשיו אתם צריכים לבצע בדיקת זכאות לקבלת החזר מס.

איך מבצעים בדיקת זכאות לקבלת החזר מס:

ישנה רשימה של תנאים שאם אתם עומדים באחד מהם ייתכן ומגיעות לכם נקודות זיכוי מהמדינה ותהיו זכאים לקבלת החזר מס. שינוי במצב המשפחתי במהלך השנה, עבודה לא רציפה או עבודה בשני מקומות במקביל- אלה אם דוגמאות למצבים בהם תוכלו לבדוק אפשרות לקבלת החזר מס. במקום לחפש את הרשימה ובמקום לנסות לחפש התאמה לתנאים ולהשיג הוכחות בכדי לקבל את ההחזר- פנו אל צוות היועצים המומחים של פאנד אפ שיעשו זאת עבורכם.

המומחים של פאנד אפ יבצעו את החישוב עבורכם:

היום ברשת קיימים מחשבונים של חישוב מס שבהם ניתן להזין את הנתונים שלכם באופן כללי- שם מלא, תאריך לידה, מספר תעודת זהות, ארץ הלידה או שנת עלייה ושירות צבאי. ולאחר מכן למלא נתונים נוספים לפי ביקוש הפרטים במחשבון ולקבל חישוב גם וכללי האם אתם זכאים לקבלת החזר מס. מדובר במחשבון שיכול לתת לכם אינדיקציה שאכן מגיע לכם החזר מס אך בכדי להיות בטוחים אם מגיע לכם החזר מס, כמה החזר מס באמת מגיע לכם ולוודא שאתם מקבלים אותו- כדאי לתת למומחים של פאנד אפ לבצע את החישוב עבורכם.

בכדי לבדוק את הזכאות שלכם לקבלת החזר מס עליכם לספק את כל המידע שיש לכם- את כל השינויים שעברתם במהלך השנה, את כל הניירת ואת כל הטפסים הרלוונטיים בכדי שניתן יהיה לבצע את הבדיקה. במידה וחסרה לכם ניירת המומחים של פאנד אפ יוכלו לכוון אתכם כיצד להשיג אותה ובמידת הצורך להשיג אותה עבורכם.

במידה ונמצאתם זכאים לקבלת החזר מס המומחים של פאנד אפ ידעו לבצע חישוב של גובה החזר המס המגיע לכם ולהגיש עבורכם את הבקשה לקבלת החזר מס. יכול להיות שהסכום יהיה דומה מאוד למה שחישבתם בעצמכם במחשבון המס ברשת אך תמיד מומלץ לבצע את הבדיקה ואת הגשת הבקשה להחזר עם אנשי מקצוע.

מכיוון שמס ההכנסה מחושב באופן שנתי לפי המשכורת הממוצעת שלכם ונגבה מראש, חשוב שתדעו בדיוק כמה שילמתם ותשמרו כל ניירת וכל תלוש משכורת בכדי לבצע בדיקה כלכלית בסוף השנה ולבדוק אם מגיע לכם החזר מס.

מה הדו"ח שאנחנו מגישים כולל?

הדו”ח שמגישים צריך לכלול את מלוא ההכנסות שלכם

בשנה שחושבה לצרכי החזר מס, את סך המס ששילמתם

ואת הטבות המס המגיעות לכם בגין שנה זו. בנוסף,

הדו”ח צריך לכלול תשלומים עבור ביטוחי חיים,

ביטוחי מנהלים קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד.

אל דאגה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם!

איך מחשבים את החזר המס

תוכן עניינים

עוד מהמגזין:

לקוחות קיימים? צרו איתנו קשר ממש כאן

דילוג לתוכן